k2FtbBdWr1

Схід і Захід разом: Троє вчителів із Кам’янеччини вирушили на схід вчити місцевих школярів

2

 

Серед п’ять десятків педагогів області, які вирушили на Луганщину в межах освітнього проекту «Схід і Захід разом», Кам’янеччину представляють аж троє педагогів – директор ЗОШ І-ІІ ст. с. Колоденці, депутат районної ради Галина Токар, з цієї ж школи учитель початкових класів Наталя Матвійко, учитель математики Стрептівського НВК “ЗНЗ І-ІІ ст. ДНЗ” Галина Різник. Обмінятись досвідом, поділитись своїми навиками та перейняти досвід від освітян прифронтових територій – така мета заходу, що організував департамент освіти та науки Львівської ОДА.

Сьогодні, 19 жовтня у департаменті відбулася зустріч делегації учителів із Луганської області, Кам’янеччина вітає двох учителів прифронтової зони. У ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів досвід перейматиме педагог-організатор, учитель музичного мистецтва Тетяна Базалєєва, у навчальних закладах Жовтанецької ОТГ – учитель української мови та літератури Наталія Євсюкова.

Зауважимо, що минулого року у наш район приїздила педагог із Луганщини. Протягом місяця вона навчали школярів у Жовтанецькому НВК І-ІІІ ст.

У рамках проекту «Схід та Захід разом»  досвідом також обміняються діячі культури.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: