k2FtbBdWr1

«Схід і Захід разом»: у межах програми студенти та вчителі з Луганська прибули на Львівщину

1

18 квітня творчий колектив обласного комунального закладу «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» прибув на Львівщину.

Гості з Луганщини відвідали «Львівський музичний коледж ім. С.Людкевича де відбулися зустрічі з викладачами та студентами коледжу, концерти викладачів і запрошених творчих колективів. Луганчани мали можливість помилуватися «Перлиною» Львівщини – Львівським Національним академічним театром опери та балету ім. С.Крушельницької, відвідали музеї, виставки та музичні установи.

«Для нас головне не тільки спростовувати або підтверджувати стереотипи про Львівщину, а й будувати зв’язки між молодими людьми з різних куточків України. Під час обміну я вкотре переконалася, що для ініціативної молоді  доля України має надзвичайно важливе значення. Вони хочуть змін на краще. Вони розуміють, що в них ще багато чого попереду, і вони готові до різних зустрічей і спілкувань.

Багато наших учасників і після поїздок та обмінів продовжують зустрічатись і спілкуватися, підтримують зв’язки зі студентами та викладачами» розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації – Туркало М.В.

Вона зазначила, що важливим моментом в обміні стало те, що молоді люди зі Сходу та Заходу отримали можливість зустрітися і поспілкуватися, обговорити свої плани на майбутнє, організувати спільні проекти тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Олег Синютка: Стратегія "Самопомочі" – виглядати ображеними та гнаними
Виступ Президента України на 14-й Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES): «Чи це ...
Більше 200 млн грн - на потреби бюджетних установ та одержувачів коштів
На Львівщині розпочали ремонт автомобільної дороги Куликів-Великосілки
Львівщина продовжує співпрацю зі Світовим банком у напрямку управління земельними ресурсами
МОН розпочало підключення шкіл до безкоштовного сервісу електронних журналів та щоденників