k2FtbBdWr1

Школярі Кам’янеччини відвідали музеї двох титанів української культури

1 (4)

У мальовничій місцевості Львова, поблизу Стрийського парку, стоїть будинок, до якого вже понад сімдесят років приходять люди, як до національної святині. У цьому будинку видатний письменник, учений, політичний та громадський діяч жив, написав свої найкращі твори, і звідси пішов у безсмертя – Іван Франко. У музеї повністю відтворено робочий кабінет письменника – його улюблену кімнату. Збереглися фортепіано, за яким сидів Іван Якович, робочий стіл, за яким він працював… 1 (4)

На виконання Указу Президента України від 13.10.2015 № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки” 21 лютого учні 10-11 класів ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Ременів відвідали літературно-меморіальний музей, присвячений Каменяру, та державний меморіальний музей найвідомішого українського історика, вченого, голови Української Центральної Ради, багаторічного очільника НТШ – Михайла Грушевського.

Цікаві розповіді екскурсоводів занурили учнів у початок ХХ століття, у боротьбу українців за власну державність та викликали хвилю гордості за своїх предків.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: