k2FtbBdWr1

Школярі відвідали військову частину ракетників-артилеристів

1

Школярі 9-11 класів Рихтицької, Грушівської, Добрівлянської та Вороблевицької шкіл побували в гостях у військових Дрогобицької в/ч А1108, яка є підшефною частиною Дрогобицького району. Дівчат та хлопців особисто зустрів в.о. командира частини Юрій Тищенко. Офіцер показав школярам казарми, де проживають військовослужбовці, їдальню, приміщення для навчання та заняття спортом. Юнаки та дівчата оглянули також артилерійську зброю, якою володіє частина, продемонстрували своє вміння розбирати та збирати автомати.

Дітей цікавило абсолютно все. Вони не приховували хвилювання, адже  побували там, де гартуються сучасні українські герої, позаяк, частина військових цього підрозділу нещодавно повернулася із зони бойових дій на відпочинок додому. Натомість інші поїхали їм на зміну захищати від ворога східні рубежі нашої Вітчизни.

Віриться, що ця подія назавжди залишиться в серцях школярів. Цілком можливо, що хтось із них вирішить пов’язати своє життя з військовою службою. Адже патріотизму та завзяттям нинішньому молодому поколінню українців не бракує.

Виховний захід організували відділ освіти та сектор молоді і спорту райдержадміністрації спільно з командуванням в/ч А1108. Такі екскурсії будуть проведені і для учнів з інших шкіл району.

За матеріалами Дрогобицької РДА


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: