k2FtbBdWr1

Сільськогосподарські підприємства Львівщини взяли участь у семінарі щодо органічного землеробства

1

У вівторок, 2 жовтня, на базі органічного господарства   ТОВ «Жива земля Потутори» Бережанського району Тернопільської області відбувся семінар «Кращі практики в органічному землеробстві».

У семінарі взяли участь представники департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, управління Держпродспоживслужби у Львівській області, наукових установ та сільськогосподарські господарства Львівської області.

Учасники семінару обмінялись практичним досвідом та теоретичними знаннями використання новітніх технологій у виробництві та переробці органічної сільськогосподарської продукції, поширенні здорової, безпечної для споживання продукції, збереження природних ресурсів з метою  ефективного розвитку органічного виробництва.

Також ознайомились з роботою ТОВ «Жива земля Потутори», яке вже понад 10 років займається вирощуванням органічної продукції зернових та зернобобових культур, овочів, пряносмакових культур, збиранням трав та  їх переробкою на приправи та чаї, виробництвом органічної продукції тваринництва у галузі молочного скотарства.

Довідково:

У Львівській області виробництвом органічної  сільськогосподарської продукції займаються 22 сільгосппідприємства, які вирощують органічні зернові  та плодово-ягідні культури, займаються переробкою продукції дикоростучих  рослин.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині діє електронний сервіс, який дозволяє сповіщати про несанкціоновані сміттєзвалища
На Львівщині попрощались із загиблим в АТО жовківчанином Володимиром Турчиним
Олег Синютка та Степан Кубів оглянули ремонт дороги Львів-Самбір
Для представників ОТГ проведуть семінар із залучення коштів міжнародної технічної допомоги
“Ключове – це людина, яка повинна отримувати якісну послугу на місці”, - Олег Cинютка
Сьогодні увесь світ відзначає Міжнародний день музеїв