k2FtbBdWr1

Сільськогосподарські підприємства області закликають до участі у земельних торгах

1

На Львівщині тривають торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Відтак мешканців області, які хочуть займатись сільським господарством, закликають до активної участі в торгах.

Як інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА загалом цьогоріч для продажу пропонували 209 земельних ділянок площею 2,97 тис га. З них продали право оренди на 152 земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 2,5 тис га. Кінцевий розмір орендної плати становить 6,4 млн грн, що більше аніж у 3 рази перевищує стартовий.

Зазначимо, що наступні торги відбудуться 25 вересня. До продажу пропонують право оренди 8 земельних ділянок сільськогосподарського призначення в Городоцькому, Жовківському, Пустомитівському, Сколівському районах.

Окрім цього, на земельних торгах 27 вересня до продажу прав оренди запропонують 11 земельних ділянок в Городоцькому, Жовківському, Радехівському районах та 5 земельних ділянок  в Кам’янка-бузькому районі на торгах 2 жовтня


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівська ОДА звернулась до міської ради з вимогою навести лад з пасажирськими перевезеннями у Львов...
Молодь із Львівщини відвідала місця пам'яті Закерзоння
Володимир Гройсман анонсував відкриття перинатального центру у березні
Триває онлайн голосування за нові заходи ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»
В області розглянули питання роботи «Єдиного вікна» Львівської митниці ДФС
Президентське подружжя у Львові вшанувало пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників АТО