k2FtbBdWr1

Сільськогосподарські виробники одержали кошти для покращення генетичного потенціалу тварин

1

Наказом Мінагрополітики України від 21.08.2018 затверджено розподіл коштів, передбачених для надання часткового відшкодування вартості закуплених племінних тварин. Фінансову підтримку надано 4 господарствам області на загальну суму фінансування 1,3 млн грн,  якими закуплено 284 гол. племінних тварин.

Водночас повідомляємо, що внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107. Зокрема сільгоспвиробникам надали можливість одержувати часткове відшкодування вартості спермопродукції не лише українського походження, а і іноземного.

Державна підтримка надається суб’єктам господарюванняувигляді часткового відшкодування вартості племінних тварин, сперми та ембріонів, які придбані та оплачені у період з 1 жовтня попереднього року до 30 вересня поточного року.

Документи для отримання часткового відшкодування вартості племінних тварин, сперми та ембріонів суб’єкти господарювання подають до 5 листопада поточного року комісії Мінагрополітики України.

Детальніше з умовами надання державної підтримки у галузі тваринництва  можна ознайомитись на сайті Мінагрополітики України у розділі“Підтримка аграріїв”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині розпочали ремонтні роботи автомобільної дороги Лозино-Бірки
Школярів Львівщини запрошують долучитись до екологічного проекту
У Львівській області зросла кількість економічно активного населення
Влада є відкритою для наших громадян, - Маркіян Мальський про демонтаж металевої решітки на митниці
Львівська ОДА звернулась до Кабміну щодо виділення коштів на ремонт дороги Мшанець-Стрілки
На Львівщині відновлюють електропостачання у знеструмлених внаслідок негоди населених пунктах