k2FtbBdWr1

Служба у справах дітей Кам’янка-Бузької райдержадміністрації

5

 Начальник служби у справах дітей – Іванна Михайлівна ДЯКІВНИЧ. Служба у справах дітей райдержадміністрації працює над реалізацією державної політики з питань соціального захисту дітей у Кам’янка-Бузькому районі.

         Згідно із Законом України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» основними завданнями служби є: розроблення та здійснення самостійно або разом з відповідними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадськими організаціями заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей.

         Проблема виховання та захисту підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності. Ми розуміємо, що на сьогодні ще є над чим працювати, надіємось на співпрацю, за підтримки структурних підрозділів адміністрації, установ, організацій, органів місцевого самоврядування, усіх, хто причетний до вирішення питань відносно дітей, ми зуміємо забезпечити кожній дитині нашого району нормальні умови життя та повноцінний розвиток.

 

Наша поштова адреса: Львівська область

м.Кам’янка-Бузька,

вул.Незалежності, 27

кабінет № 20.

email: susdkambyz@gmail.com

тел. 03254 5-23-18


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: