k2FtbBdWr1

Служба в Збройних силах за контрактом – альтернатива мобілізації

1

Так звучала тема семінару, що відбувся в Пустомитівському районному центрі зайнятості за участю безробітних. Модератори заходу – представники батальйону ім. І. Виговського –  продемонстрували присутнім фільм про армійські будні підрозділу, детально розповіли про переваги, ризики та умови прийому на військову службу.

Особливу увагу зосередили на складових соціального пакету, який Міністерство оборони пропонує контрактникам. Йшлося про гарантоване безкоштовне медичне обстеження та лікування, розмір щомісячних виплат, надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових проблем, оздоровлення, переїзду до нового місця служби та ін. Відвідувачам центру зайнятості також окреслили перспективи кар’єрного росту, участі у миротворчих операціях та інших заходах міжнародного військового співробітництва, наголосили на перевагах під час вступу до відомчих закладів освіти.

Ведучи перемовини з безробітними, військовики неодноразово зазначали, що служба за контрактом – це не тільки офіційна зайнятість, стабільні заробітки, а й альтернатива мобілізації.

Зустріч завершилася результативно: 14 краян зголосилися пройти медичну комісію та психологічно-кваліфікаційний відбір, аби згодом поповнити лави Збройних сил України.

За матеріалами Пустомитівського районного центру зайнятості


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: