k2FtbBdWr1

«Social Project Awards»: розпочався прийом заявок на отримання другої щорічної премії соціальних проектів

1

З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів “Social Project Awards”.

Основна мета – розповісти про проекти всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує усі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином – почесно і відповідально.

Проекти оцінюються колегією професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії починається  онлайн голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування.

Подати проект можна в одній з 10 номінацій конкурсу: спорт/здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров’я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, ідея, культура, екологія, урбаністика, волонтерство.

Зазначимо, що церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.

Для участі у другій щорічній премії соціальних проектів Social Project Awards необхідно до 29 серпня 2018 року подати заявку за посиланням. За детальнішою інформацією можна звертатись за телефоном: 093 100 73 76.

Зауважимо, що організаторами премії є Міністерство молоді та спорту України спільно з журналом PROactive та за підтримки компанії «Цитрус».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Атестати з відзнаками отримала майже тисяча випускників Львівщини
На Львівщині розпочалась V науково-практична конференція «Хвороби-сирітки в кардіології»
На Львівщині відкрили пам'ятну дошку оунівцям Василю Біласу та Дмитру Данилишину
Літературний десант із Львівщини вирушив на Схід
23 громадські організації отримають фінансову підтримку на статутну діяльність
Аналітичний центр DiXi Group презентує напрацювання в межах проекту «Прозора енергетика»