k2FtbBdWr1

«Social Project Awards»: розпочався прийом заявок на отримання другої щорічної премії соціальних проектів

1

З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів “Social Project Awards”.

Основна мета – розповісти про проекти всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує усі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином – почесно і відповідально.

Проекти оцінюються колегією професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії починається  онлайн голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування.

Подати проект можна в одній з 10 номінацій конкурсу: спорт/здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров’я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, ідея, культура, екологія, урбаністика, волонтерство.

Зазначимо, що церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.

Для участі у другій щорічній премії соціальних проектів Social Project Awards необхідно до 29 серпня 2018 року подати заявку за посиланням. За детальнішою інформацією можна звертатись за телефоном: 093 100 73 76.

Зауважимо, що організаторами премії є Міністерство молоді та спорту України спільно з журналом PROactive та за підтримки компанії «Цитрус».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Дощі, грози та шквальний вітер: на Львівщині оголосили штормове попередження (+відео)
На Львівщині відбудуться змагання серед голів сільських рад та об’єднаних територіальних громад
В області триває реалізація програми Світового банку із прозорого управління земельними ресурсами
Майже 4 мільйони гривень щорічно отримуватимуть місцеві ради Львівщини за оренду земель за результат...
Відбулась Всеукраїнська селекторна нарада щодо підсумків організації оздоровлення та відпочинку діте...
Ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань виплатять одноразову допомогу