k2FtbBdWr1

Сьогодні – День усиновлення

_1601455779_613x321.95378151261_3_0_nw

Сьогодні, 30 вересня, в Україні відзначають День усиновлення.

Це свято всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї. З цієї нагоди їх привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький. 

“Часто задумуюся над тим, яке велике серце в людей, які всиновили дітей. Як же у ньому багато любові і милосердя. Дорогі батьки-усиновителі, опікуни, прийомні батьки, сьогодні ваше свято – День усиновлення. Бракує слів, щоб висловити вам вдячність. Розумію, скільки часу, зусиль, терпіння доводиться щодня докладати заради дітей, які у ваших сім’ях вдруге народилися. Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, добра і достатку. Будьте завжди під покровом святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, яких сьогодні вшановуємо. Вітаю також працівників служб у справах дітей, центрів соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, благодійників та волонтерів, які ніколи не залишають дітей наодинці з їхніми проблемами. Дуже тішуся, що в нашій області 96% відсотків дітей, позбавлених батьківської опіки, живуть у сім’ях”, – наголосив очільник Львівщини.

Цього року на Львівщині усиновили 19 дітей, 149 від січня передали під опіку та піклування, 31 дитину влаштували в прийомні сім‘ї та ДБСТ.

“Цю роботу в області виконує треба подякувати нашій Службі у справах дітей, волонтерам, благодійним організаціям та журналістам. Рідного плеча і родини в області чекають 512 дітей. Це офіційна цифра, бо реально в дитбудинках з них проживають 120. Всі інші є в прийомних сім‘ях або ДБСТ, але так само залишаються в списку на усиновлення”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Такі списки також є у базі даних Мінсоцполітики. Її можна знайти за посиланням. 

“Ми завжди готові бути поруч і допомогти у всьому. Тим, хто ще думає, хто ще оформляє документи чи чекає малечу, скажу, що любов справді перемагає все, любов справді будує та долає страх і перепони. Не біймося. Борімося за неї”, – додав Юрій Холод.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині попрощались із загиблим в АТО жовківчанином Володимиром Турчиним
Об’єкти соціальної сфери області повністю готові до опалювального сезону
Львівщина отримала субвенцію для надання населенню пільг
Ми повинні зробити усе для того, щоб людина почувала себе комфортно, - Геннадій Зубко
Розпочалась реєстрація на Всеукраїнський онлайн-марафон “Стан та перспективи розвитку будівельної га...
Кабмін змінив порядок виплати державної соціальної допомоги: що важливо знати одиноким матерям