k2FtbBdWr1

Сьогодні на Сколівщині стартував фестиваль середньовічної культури «Ту Стань!»

1

4-6 серпня у с. Урич, Сколівського району триватиме дванадцятий фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!»

На гостей фестивалю чекають бугурти та лицарські поєдинки, стрільби з луків та арбалетів, театри та література, вуличні музики та велика сцена,  ремісничі майстер-класи та середньовічний ярмарок, духовна територія та Тустанський університет, а також  кіношкола для аматорів та кінолюбів.

У музичній програмі – виступи гуртів Torban, TheDoox, LemkoBluegrassBand, Lirwak, ЯгОди та MusicaRadicum. Окрім того, гостей чекає конкурс вуличних музик. 

Відвідувачів запрошують випробувати свої ораторські вміння, прочитати уривок поеми в ролі декламатора, послухати твори молодих поетів, а також приєднатися до літературної майстерні і колективного написання поеми.

Театральну сцену наповнять вистави молодих театрів зі Львова, Калуша та Полтави, а також імпровізаційні шоу та майстер-класи. Продовженням денної програми «Ту Стані!» стане КіноНіч – показ українських фільмів під відкритим небом. У програмі – «Жива Ватра», «Життя і смерть у Гуцулії», «Політ золотої мушки», «Гетьман» та інші.

Ремісники на «Ту Стані!» теж поділяться своїми вміннями – для майстер-класів виділять окрему галявину. Поза тим, діятимуть спеціальні школи для тих, хто захоче на усі три дні зануритися у повноцінне навчання: школа гончарства та майстерня миловаріння. Учасники зможуть перейняти у майстрів знання та навички, спробувати свої сили власноруч, побачити та випробувати давні способи екологічного виробництва.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина отримала 1,4 млн гривень субвенції на виплату соціальної допомоги дітям-сиротам
Молодь Львівщини запрошують на патріотичну програму «Чорний ліс»
Компанія «АВЕ-Львів» просить більше часу аби вивезти ТПВ з перевантажувальної станції на вул. Північ...
У нас є всі можливості для вчасного завершення всіх робіт,- Володимир Гройсман про підготовку до опа...
Обмін досвідом і творчістю: на Львівщині триває Етнофестиваль гостинності
Представників органів влади запрошують до навчання в межах онлайн-курсу