k2FtbBdWr1

Сьогодні – турнір з міні-футболу серед кращих учнівських команд

голова

Голова райдержадміністрації Володимир Кирилич відкрив у ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Кам’янка-Бузька щорічний районний турнір з міні-футболу серед навчальних закладів Кам’янеччини. Захід організували районна організація учасників бойових дій на території інших держав, яку в даний час очолює Дмитро Душкевич, сектор молоді та спорту райдержадміністрації – Тарас Койда, відділ освіти райдержадміністрації – начальник Василь Ковтало.
Цей турнір носить ім’я Ігоря Сирка, нашого земляка, який загинув в Афганістані. Таким чином ми вшановуємо пам’ять про молодих людей, які не повернулися з Афганістану, вшановуємо їхні родини, зокрема до учні завжди на відкриття турніру приходить сестра Ігоря Сирка – Марія. Голова райдержадміністрації вручив нагороду бійцю АТО Сергію Білозіру. капітани
Хлопці, які воювали в Афганістані були трохи старші від учнів, коли їх кинули у горнило війни. Напевно і досі кожен з них навічно пам’ятає своїх побратимів, котрі не повернулися додому живими. Воїни-афганці свято бережуть дружбу, підтримують один одного. А сьогодні представники всіх гілок влади Кам’янеччини разом з афганцями прийшли привітати кращих футболістів району.а
-Шановні учасники змагань, – сказав у вітальному слові до учнів очільник району Володимир Кирилич, – ми бажаємо вам справжньої чесної боротьби, спортивного гарту, доброго здоров’я, миру в нашій Україні, нехай на вашому життєвому шляху ніколи не буде воєнних лихоліть.
Бажаю вам перемог та красивих голів.в

У змаганнях взяли участь п’ять команд.

В підсумку переможцем турніру стала команда ВПУ №71 (тренер Тарас Слівінський), на ІІ місці команда ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Добротвір, на третьому – ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Кам’янка-Бузька, четвертою була команда  Кам’янка-Бузької З ОШ І-ІІІ ст. №2 і останнє місце посіла команда ЗОШ с. Батятичі.

DSC05478

Традиційно переможці турніру будуть нагороджені перехідним кубком імені Ігоря Сирка, іменними медалями та дипломами.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині буде діяти координаційна рада з питань «чорнобильців»
Цього року в області заплановано встановити 60 спортивних майданчиків
Шестеро дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нові родини
ГУ Держпраці попереджає про нові штрафи за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті прац...
Звернення Президента України у зв’язку із рішенням Ради ЄС про схвалення законодавчої пропозиції щод...
Свято осінні у центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю