k2FtbBdWr1

Спадковий Принц Ліхтенштейну Алоїз та Спадкоємна Принцеса Софі перебувають із візитом на Львівщині

1

Сьогодні, 7 червня, Спадковий Принц Князівства Ліхтенштейн Алоїз та Спадкоємна Принцеса Князівства Ліхтенштейн Софі перебувають із візитом на Львівщині. В межах візиту Принц Алоїз та Принцеса Софі зустрілись із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою.

Очільник області ознайомив високоповажних гостей із інвестиційним потенціалом області. Також сторони обговорили активізацію українсько-ліхтенштейського діалогу та торговельно-економічне співробітництво. Зокрема зупинилися на напрямку зеленого сільського господарства.

Як зазначив Принц Алоїз незважаючи на те, що Ліхтенштейн є маленькою державою країна є вкрай зацікавленою у розвитку співробітництва з Україною. Він наголосив, що за останні роки був налагоджений політичний діалог і на сучасному етапі сторони працюють над налагодженням економічного співробітництва, що включатиме в себе розвиток підприємництва, залучення інвестицій та туризму.

Зазначимо, що в межах візиту в Україну Спадковий Принц Князівства Ліхтенштейн Алоїз та Спадкоємна Принцеса Князівства Ліхтенштейн Софі вже зустрілись із Президентом України Петром Порошенком.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові відбувся навчальний курс «Фінансовий менеджмент громадських організацій»
У Львівській ОДА навчали громадськість, як протидіяти корупції
«Я сподіваюсь на зміцнення нашої співпраці у сфері економіки» - Генеральний консул Республіки Польща...
На Львівщині вже облаштували більше 60-ти пікнік-локацій
Конкурс інвестиційних проектів для учасників АТО розпочинається з 1 лютого
Львівщина разом з усією Україною святкує 27-у річницю Незалежності