k2FtbBdWr1

Спеціальна комісія перевірить виконання вимог законів з питань цивільного захисту

1

Сьогодні, 4 червня, на Львівщині розпочала роботу комісія із здійснення контролю за виконанням вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної та діяльності аварійно-рятувальних служб.

Відтак, у Львівській облдержадміністрації відбулась нарада щодо початку роботи вище зазначеної комісії.

«У лютому місяці була здійснена комплексна перевірка з питань реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій, збереження техногенної безпеки . За її результатами – склали комплексний план, усунули недоліки і сьогодні наша комісія розпочинає роботу з перевірки тих завдань, які були виявлені раніше, під час основної перевірки», – зазначив заступник Голови ДСНС – Голова комісії Руслан Білошицький.

У межах наради Руслан Білошицький представив членів комісії, до якої увійшли фахівці Державної Служби з Надзвичайних Ситуацій України.

Зазначимо, що контрольна перевірка триватиме в період з 4 по 14 червня, і проводиться вона з метою встановлення стану усунення недоліків, виявлених комісією під час комплексної перевірки області у 2017 році.

Перевірці підлягатимуть ГУ ДСНС України у Львівській області та його структурні підрозділи, Львівська ОДА, Бориславська, Дрогобицька, Жовківська та Львівська міські ради, Дрогобицька, Жовківська та Миколаївська районні державні адміністрації, органи самоврядування, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, обласна територіальна підсистема ЄДСЦЗ та її ланки, евакуаційні комісії, аварійно-рятувальні служби та місцеві і добровільні підрозділи пожежної охорони.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Виступ Президента України під час урочистої церемонії перейменування Високомобільних десантних війсь...
На Львівщині відзначать переможців Молодіжного конкурсу Мілени Рудницької «Жінка й нація»
"До кінця року в області відкриють ще 4 спортивні майданчики", - Роман Хім'як
На Старосамбірщині відкрили групу для осіб з інтелектуальними порушеннями
У Львівському музеї історії релігії відкриється виставка "Барви Батьківщини"
Молодь Львівщини запрошують стати учасником відпочинкового табору "Ловці Світанків"