k2FtbBdWr1

Співпраця із владою на місцях сприятиме порозумінню, – Марк Етерінгтон

1

Сьогодні, 22 січня, голова львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із заступником голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Марком Етерінгтоном, аби узгодити шляхи подальшої співпраці з місією.

В межах зустрічі очільник області привітав заступника голови Спеціальної моніторингової ОБСЄ в Україні із призначенням на посаду у листопаді минулого року та висловив впевненість на подальшу активізацію  співпраці  Львівської  області  з ОБСЄ.

«Для нас, українців, робота спостережної місії надзвичайно важлива. Представництва ОБСЄ у різних містах відіграють велику роль, тому ми розраховуємо на фахову співпрацю та порозуміння, особливо під час ведення бойових дій проти нашої держави. Гадаю, робота місії повинна зіграти ключову роль у можливості введення миротворчих військ на українсько-російський кордон. Від вас, зокрема, залежить як відповідатиме цивілізований світ на загарбницькі дії агресора. Ми хочемо жити у вільній країні, де є місце для усіх», – зазначив Олег Синютка.

Марк Етерінгтон своєю чергою наголосив на важливості скоординованої роботи між спостережною місією та владою на місцях.

«Важливо для фахівців Моніторингової місії зрозуміти, з якими викликами доведеться працювати. У цьому контексті співпраця із владою дасть позитивні результати. Ми би дуже хотіли допомогти Україні в межах нашого мандату», –  наголосив Марк Етерінгтон.

Під час розмови сторони порушили питання соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб, варіанти психологічної реабілітації учасників бойових дій, діяльність нацменшин тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: