k2FtbBdWr1

Співпраця щодо ведення Державного реєстру виборців

1

1 березня 2019 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кам’янка-Буької райдержадміністрації, Ольга Леськів провела робочу зустріч за участю працівників Кам’янка-Бузького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану та  секретарів місцевих рад району.

У ході зустрічі присутні були ознайомленні із термінами подачі відомостей щодо померлих виборців (громадян) під час виборчого процесу з виборів Президента України. Зокрема подання відомостей проводитиметься у три етапи: до 5, до 11 та 20 березня.  Також розглянуто питання дотримання вимог Інструкції про заповнення форм подання з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, термінів надання відповідей на запити відділу ведення Державного реєстру виборців.

Наприкінці наради Ольга Леськів наголосила на необхідності повноцінної співпраці усіх сторін в межах чинного законодавства щодо ведення Державного реєстру виборців.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: