k2FtbBdWr1

«Співпраця у сфері розвитку системи антилегалізаційного фінансового моніторингу: міжнародні та національні аспекти» – на Львівщині відбувся міжнародний семінар

1

Днями, у Львові завершився міжнародний семінар «Співпраця у сфері розвитку системи антилегалізаційного фінансового моніторингу: міжнародні та національні аспекти». Захід організували Міністерство фінансів Республіки Польща та Держфінмоніторинг.

У вітальному слові перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський наголосив, що у напрямку боротьби із корупцією, надзвичайно важливими є організація належного фінансового моніторингу та контроль за майновими виплатами.

«Я знаю, що ви багато долучилися, щоб започаткувати співпрацю з колегами із закордону, багато чого впроваджено. Важливо пам’ятати та розуміти, що в тому числі від кожного з нас залежить на місцях, яким чином буде розвиватися наша країна. Адже кожен з нас робить ту роботу, яка на перший погляд непомітна, але дуже потрібна», – зазначив Ростислав Замлинський.

Учасники семінару детально розглянули питання щодо досвіду Польської Республіки стосовно імплементації 4-ї Директиви (ЄС) 2015/849 від 20.05.2015 «Про запобігання використанню фінансової системи для відмивання грошей та фінансування тероризму».

Також, під час семінару особливу увагу приділили 5-му раунду оцінки України Комітетом експертів Ради Європи з питань оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL), очікуваним результатам та наслідкам для України.

Також учасники обговорили питання, які стосуються загальної обробки та статистичного аналізу наявних даних в системі ПВК/ФТ, а також відповідальності за порушення вимог законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом в контексті застосування грошових штрафів та штрафних санкцій.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: