k2FtbBdWr1

Співпраця задля миру – місія ОБСЄ відвідала Львівщину

1

Сьогодні, 11 вересня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні на чолі із головою Ертугрулом Апаканом.

На початку зустрічі Олег Синютка, звертаючись до гостя, наголосив на важливості місії для Львівщини та усієї України.

«Ваша професійність та позиція є надзвичайно важливою не лише для Львівщини, а й для усієї України. Хотів би подякувати за ту роль, яку сьогодні відіграє ОБСЄ в зниженні ескалації на Сході нашої держави. Для нас дуже важливо, щоб представники моніторингової місії неупереджено бачили усю проблематику, яка є на Сході України», – наголосив очільник області.

Також очільник області зазначив, що миротворчі війська на території кордону між Україною та Росією, з ініціативою про присутність яких виступив Президент України, були б дієвим кроком до вирішення ситуації на Сході України та звернувся з проханням до місії ОБСЄ сприяти поверненню військовополонених земляків та перепохованню на рідній землі українських солдатів, яких вбили у російському полоні.

В свою чергу Ертугрул Апакан представив основні напрямки діяльності Місії та запевнив керівництво області у підтримці та співпраці.

«Наша місія є унікальним прикладом, адже це цивільна місія, яка здійснює моніторинг на території збройного конфлікту. Основним інструментами, якими ми керуємось у своїй роботі, є безпека, методі діалогу та політичні домовленості. Знаємо, що Львівщина прийняла багато сімей, які змушені були покинути свої домівки, також багато людей загинуло. Співпраця із місцевими органами влади та регіональними, представниками української влади, включно із міністерством закордонних справ та Збройними силами України є дуже важливим пріоритетним напрямком діяльності нашої місії», – зазначив Ертугрул Апакан.

За словами голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, в Україні сьогодні працює 10 представництв, які охоплюють 24 області. Також 16 представництв діє на території Східної України.

Нагадаємо, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні розпочала свою роботу на прохання Уряду України до ОБСЄ та консенсусної домовленості усіх 57 держав учасників ОБСЄ.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Велика вдячність батьківській громаді за значний вклад в підготовку шкіл до нового навчального року...
Вперше головного податківця області оберуть публічно – відкриті слухання у Львівській ОДА
У Млинах вшанували пам'ять отця Михайла Вербицького
Екологічна трансформація соціуму - в центрі проекту «ECO life: життя у стилі еко»
Триває реалізація програм енергозбереження для населення
Віце-прем'єр-міністр України Олег Уруський із робочим візитом відвідав Львівщину