k2FtbBdWr1

Сплата акцизного податку з реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів на контролі в РДА

DSC05610 - Копія

31 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів засідання районної робочої групи з питань погашення податкового боргу, мобілізації надходжень до бюджетів всіх рівнів та ефективного використання бюджетних коштів.

З метою забезпечення повноти декларування та сплати до місцевих бюджетів акцизного податку роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, проведення роз’яснювальної роботи з суб’єктами господарювання, з’ясування причини, чому окремі підприємці Кам’янка-Бузького району реалізовують малий об’єм підакцизних товарів, робоча група заслухала суб’єктів підприємницької діяльності, які декларують мінімальні зобов’язання з акцизного податку з реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Андрій Вашківський акцентував увагу присутніх на підвищенні контролю за сплатою податків, що безпосередньо впливають на поповнення місцевих бюджетів, що в свою чергу дасть можливість покращити соціально-економічний розвиток підвідомчих територій органів місцевого самоврядування. Також зазначив, що сплата акцизного податку на постійному контролі в РДА.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: