k2FtbBdWr1

СТАРТУЄ ДОВГООЧІКУВАНА ЛІТНЯ ЗМІНА

1552984587_90e41aefce90313295a6021b0441ccc1f794c088

У зв’язку з пандемією COVID-19, жоден із дитячих закладів оздоровлення відпочинку в Україні не мав права функціонувати протягом квітня-травня та перших двох літніх місяців. І тільки Постановою №641 від 22 липня 2020 р. Кабінет міністрів України визначив особливості адаптивного карантину, який передбачає з 1 серпня можливість роботи дитячих таборів і центрів за умови знаходження їх у регіоні з «зеленим» або «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки.

Для Українського дитячого центру «Молода гвардія», який розташований у «зеленій» Одесі, це означає, що з 09 по 29 серпня 2020 р. тут пройде довгоочікувана літня зміна. Також  з 10 серпня до 30 серпня 2020 року діток запрошує ДПУ «МДЦ «Артек», розташований в м.Київ (Пуща Водиця).

Цьогоріч працівники дитячих  центрів змогли провести тільки першу зміну у лютому-березні, а далі табори протягом чотирьох з половиною місяців «примовкли» в очікуванні дитячого сміху. Шість запланованих тематичних змін за цей період не відбулися.

Відповідно до розподілу, проведенного департаментом соціального захисту населення ЛОДА, на наш район виділено 6 бюджетих путівок у ці заклади. На підставі написаних заяв від батьків, підібрано та скеровано на відпочинок 6 дітей пільгових категорій. Отож, шестеро щасливчиків вже на цих вихідних вирушать в незабутню подорож до країни мрій. Саме тут їх з неперпінням чекають креативні педагоги-організатори, які забезпечать дітям корисний і – головне – безпечний відпочинок.

Нагадуємо, пільгові путівки реалізовуються через департамент соціального захисту населення. За додатковою інформацією щодо можливості отримання скерування на відпочинок та оздоровлення дітей звертайтесь  в управління соціального захисту населення Кам’янка-Бузької райдержадміністрації за тел.24735.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: