k2FtbBdWr1

Стартує відкритий захист конкурсних пропозицій у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми

_1591715411_485x254_3_0

У четвер, 11 червня, з 15:20 год у департаменті соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації розроблених розпочнеться відкритий захист конкурсних пропозицій у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, інститутами громадянського суспільства та благодійними організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

Конкурс проводять  відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами).

“На конкурс подали 26 конкурсних пропозицій від 15 інститутів громадянського суспільства та благодійних організацій. Відповідно до рішення конкурсної комісії до відкритого захисту, другого етапу конкурсу, допущено усі 26 конкурсних пропозицій”, – наголосила директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк.

Місце проведення: 312 каб. департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації (вул. Митрополита Андрея, 10)

Рішення конкурсної комісії за посиланням Також переглянути тут і тут. 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: