k2FtbBdWr1

Стартувала реєстрація на ЗНО 2018

1

Сьогодні, 6 лютого, стартувала реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Реєстрація триватиме до 19 березня.

Охочим взяти участь необхідно за допомогою сервісу “Зареєструватися” на сайті УЦОЯО сформувати і роздрукувати реєстраційну картку, зібрати комплект реєстраційних документів та подати їх до установи освіти (для учнів) або надіслати рекомендованим листом до регіонального центру УЦОЯО (для інших охочих).

Після успішної реєстрації учасник отримає сертифікат ЗНО, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення.

Для кожного зареєстрованого учасника на веб-сайті УЦОЯО буде створена інформаційна сторінка, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На сторінці буде розміщена інформація про вибрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування. Аналогом інформаційної сторінки є мобільний додаток “Моє ЗНО”, який надає можливість учасникам тестування отримати інформацію про проведення ЗНО на свій мобільний пристрій.

Нагадаємо, з цього року розширили коло учасників ЗНО. Зокрема, з 2018 року іспити в закладах профтехосвіти почнуть здавати у формі зовнішнього незалежного оцінювання.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Мартин Кравців - переможець ХI шахового фестивалю «Меморіал Михайла Василишина»
Голова Львівської ОДА вручив державні нагороди боксерам Львівщини
«На Львівщині зріс рівень заробітної плати», - Роман Филипів про кадровий потенціал області
На Львівщині відбудеться 5-ий Міжнародний конгрес «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища»
У межах відзначення 100-річчя ЗУНРу бущани здійснили сходження на гору Говерла
Голова ОДА надав роз’яснення своєї позиції щодо реорганізації лікарні «ОХМАТДИТ»