k2FtbBdWr1

Стартував всеукраїнський конкурс «Клич друзів – граймо разом» від Фонду Кличка

29136786_1328123270623290_4305613806282782482_n

Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації інформує про початок конкурсу «Клич друзів – граймо разом» від Фонду Кличка, який спрямований на покращення інфраструктури загальноосвітніх навчальних закладів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Для участі у конкурсі необхідно зареєструвати заявку у системі: https://my.klitschkofoundation.org та заповнити відомості про заявника (контакти, фінансова інформація, про заклад, спортивні досягнення вчителів фізичної культури, тренерів та вихованців за допомогою відео та фото, характеристика очікуваного спортивного майданчика або діючого).

Окрім цього, необхідно отримати лист-дозвіл від керівника закладу на встановлення спортивного майданчика (200 кв.м.) та підготувати колективний лист від школи з не менш ніж 20 підписами від вчителів, батьків, дітей або мешканців мікрорайону.

Переможець конкурсу отримує сучасний спортивний майданчик, який відповідає сучасним екологічним вимогам та вирізняється яскравим та стильним дизайном.

Термін подання заявок до 10 квітня 2018 року.

Детальніша інформація про конкурс за покликом: http://www.klitschkofoundation.org/projects/sport/klich-druziv-graimo-razom/?utm_campaign=nov-proekti-dlya-aktivnih&utm_source=sendpulse&utm_medium=email&spush=b2x5YS5tZWxueWsxOTg4QGdtYWlsLmNvbQ==

Нагадаємо, у 2016 році в рамках конкурсу «Клич друзів – граймо разом» на Львівщині урочисто відкрито два спортивні майданчики від Фонду Кличка. Зокрема, переможцями стали Бориславська гімназія та Новороздільська загальноосвітня школа №4.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Понад 30 тисяч школярів мандруватимуть шляхами українських Героїв
В ЛОДА завершився конкурс: визначили кращі народні доми, бібліотеки, творчі колективи
На сесії заслухали звіти комунальників щодо вирішення сміттєвої проблеми
Учасники АТО з родинами здійснили паломництво до Польщі
На Львівщині відкрили виставку "100 років боротьби. Українська революція 1917-1921"
Україна є стратегічною транзитною країною, яка забезпечує безпечне і стабільне постачання газу до ЄС...