k2FtbBdWr1

Стрийщина прийматиме чемпіонат Європи з автомодельного спорту

1

3 серпня о 18:00 год на Стрийському стадіоні «Сокіл» (м. Стрий Львівської області, вул. М. Шашкевича, 20-А) відбудеться урочиста церемонія відкриття 66-го чемпіонату Європи з автомодельного спорту (кордові моделі, ІІ ранг).

У боротьбі за нагороди очікується участь понад 100 провідних спортсменів-автомоделістів з 14 країн Європи: Італії, Німеччини, Естонії, Литви, Швейцарії, Російської Федерації, Угорщини, Польщі, Білорусі, Франції, Великої Британії, Болгарії, Швеції та України.

На кордодромі у Стрию змагатиметься й національна збірна команда України з автомодельного спорту у складі 18 найкращих автомоделістів з Дніпровської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької, Тернопільської та Львівської областей. З-поміж 18 збірників України Львівщину представлятимуть 9 автомоделістів зі Стрия: Тарас Прядка, Олександр Сорока, Сергій Цибаньов, Сергій Ковальчук, Віктор Василенко, Андрій Смольніков, Володимир Смольніков, Андрій Сухін та Ігор Сафіяник.

Змагання проводяться за підтримки Міністерства молоді та спорту України, національної та обласної федерацій автомодельного спорту, а також управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Стрийської міської ради.

Чемпіонат Європи у Стрию триватиме упродовж 2 – 6 серпня з 9:00 год до 18:30 год.

Контактна особа – Ігор Сафіяник, тел. 067-34-65-822.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині вперше в Україні відбудеться Чемпіонат світу з авіамодельного спорту
Майже 184 мільйони гривень спрямував на оборону країни великий бізнес Західного регіону
Львівщина отримала більше 180 тисяч підручників для учнів 5-х класів
Делегація з Львівщини взяла участь у параді Героїв у Чорткові
Електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначенн...
У зоні проведення ООС загинув військовий зі Львівщини