k2FtbBdWr1

Створення дитячих будинків сімейного типу на території Кам’янка-Бузького району

Процики

  

У Кам’янка-Бузькому районі створено та функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу, який було відкрито  2008 року в селі Жовтанці на базі власного житла сім’ї Процик. У нього було влаштовано 5 дітей, позбавлених батьківського піклування із дитячого будинку змішаного типу «Вишенька».   В сім’ї виховується також 2 біологічних дітей.

В сім’ї створено всі умови для нормального розвитку та виховання дітей, панує взаєморозуміння, турбота одне про одного, взаємопідтримка. За 5 років функціонування батьки-вихователі доклали багато зусиль  по вирішенню проблем вже майже дорослих дітей.

 2 прийомних дітей дитячого будинку  є студентиами вищих учбових закладів. Хлопець закінчив Львівське вище професійне училище ресторанного сервісу та туризму за спеціальністю «Кухар, кондитер».  Зараз він працює помічником кухаря престижного ресторану.

Діти у даній сім»ї успішно навчаються, відсутні проблеми поведінки, постійно залучаються до заходів у громаді та селі.

Батьки-вихователі Ірина та Михайло Процики постійно пропагують сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, займаються благодійністю.

Зараз проводиться робота по довлаштуванню 6 дітей, які перебувають у дитячому будинку  змішаного типу “Вишенька” у дитячий будинок сімейного типу сім’ї Процик.

Спеціалістами Кам’янка-Бузького  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службою у справах дітей райдержадміністрації постійно проводиться робота з інформування громадськості  про дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, як форми сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Проводяться наради та семінари по створенню та функціонуванню дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей для фахівців із соціальної роботи, голів місцевих рад, директорів загальноосвітніх навчальних закладів, медичних працівників. Друкуються статті в районній газеті “Життя і слово”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: