k2FtbBdWr1

Створення сприятливого середовища для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом самоорганізації та соціальної активізації громад

DSC09357

Відповідно до статей 13 та 17, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», базової угоди від 19 червня 1993 року між Урядом України та Програмою Розвитку ООН (ПРООН) в Україні про спрямування допомоги ПРООН Україні, угоди про партнерство між Програмою Розвитку ООН, Кам’янка-Бузькою районною державною адміністрацією та Кам’янка-Бузькою районною радою від 04 грудня 2014    року   створено Ресурсний Центр Розвитку Громад Кам’янка-Бузького району  (РЦРГ). Розпорядженням голови райдержадміністрації затверджено Положення про Ресурсний Центр Розвитку Громад, сформовано Форум Місцевого Розвитку Кам’янка-Бузького району. Перший заступник голови райдержадміністрації Роман Ткачишин провів засідання даного Форуму. У ньому взяли участь координатор  Ірина Галайко, начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Наталія Мудрик та інші.

– Ми проводимо дану роботу з метою створення сприятливого середовища для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом самоорганізації та соціальної активізації громад, розроблення та впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив на території району, – сказав Роман Ткачишин. – Щодо реалізації проектів працюють чотири громадські організації. Вони діють на підставі Закону України ,,Про об’єднання громадян’’ і здійснюють свою діяльність у відповідності з Конституцією України, а також Статуту громадської організації. Організації є некомерційними, неприбутковими, функціонують на засадах добровільності і рівноправності членства та на принципах самоврядування, законності та інформаційної відкритості (гласності).

Учасники Форуму вирішили  в термін до 6 травня завершити виготовлення проектно-кошторисних документацій:

по Полоничнівському НВК – влаштування системи опалення школи та котельні з піролізним котлом;

по Великоколоднівському НВК – заміна вікон на енергозберігаючі;

по Желдецькому НВК – заміна вікон на енергозберігаючі;

по Зубівмостівському дитячому садочку – влаштування системи опалення та котельні з піролізним котлом, заміна вікон на енергозберігаючі, ремонт даху.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: