k2FtbBdWr1

Суб’єкти господарювання ДПІ у Кам’янка–Бузькому районі сплатили 1,5 млн. гривень військового збору

  

Протягом січня-березня 2015 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в ДПІ у Кам’янка–Бузькому районі Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили 1540,3 тис. грн. військового збору, в тому числі 611,7 тис. грн. у березні. Планові показники перевиконано на 176,7 тис. грн., або на 40,6%.

До місцевого бюджету водокористувачі Кам’янка–Бузького району сплатили майже 6 тис. гривень

За січень-березень 2015 року за спеціальне використання води платники Кам’янка–Бузькому району перерахували до місцевого бюджету 5,9 тис. гривень. Прогнозні показники перевиконано на 2,6 тис. грн., або на 79,5%.

Всього на обліку в ДПІ у Кам’янка–Бузькому районі Головного управління ДФС у Львівській області перебуває 82 платники збору за спеціальне використання води, в тому числі 44 юридичних осіб та 38 фізичних осіб-підприємців. 

До уваги фізичних осіб – підприємців – платників єдиного  податку  третьої групи!

Згідно із абз.2 п.46.6 ст.46 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

З урахуванням зазначеної норми, звертаємо увагу фізичних осіб -платників єдиного податку 3 групи, що декларація за 1 квартал 2015 року подається за діючою формою, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 21 грудня 2011 року № 1688 (у редакції  наказу Міністерства фінансів України від 07 листопада 2012 року № 1159, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 листопада 2012 року за № 1998/22310).

У зв’язку із зміною з 01.01.2015 року розміру ставок єдиного податку для платників спрощеної системи 3 групи, підприємці при заповненні декларації  зазначають дохід, що оподатковується за ставкою 2 або 4 відс., у рядках, в яких передбачено відображення доходу за  ставкою 3 або 5 відс. відповідно, аналогічно зазначається сума податку.

Крім того, нагадуємо, що граничним терміном подання декларації платника єдиного податку за І квартал 2015 року є 12 травня 2015 року. Граничний термін сплати податкових зобов’язань по єдиному податку за результатами І кварталу 2015 року – 20 травня 2015 року. 

З0 квітня 2015 року – останній день подання звітності для осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність

Для фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, наближається дата звітування за підсумками 2014 року. До них належать особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а саме наукову, літературну, артистичну, художню, освітню або викладацьку, а також медичну, юридичну практику, в тому числі адвокатську, нотаріальну діяльність, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід від цієї діяльності.

Таким платникам податків не пізніше 30 квітня 2015 року необхідно подати:

– річну декларацію про майновий стан і доходи (податкова декларація). При цьому, перерахувати податок на доходи фізичних осіб з отриманих доходів за 2014 рік необхідно до 1 серпня 2015 року – це сума податкового зобов’язання, зазначеного в поданій податковій декларації;

– звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений наказом Міндоходів України від 9 вересня 2013 року № 454 (далі – наказ № 454), подають фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність без використання праці найманих працівників. Звіт подається за формою згідно таблиць 3, 4 додатка 5 «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом №454. Сплатити єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з доходу за 2014 рік необхідно також не пізніше 30 квітня 2015 року.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

До уваги платників!
Кам’янка-Бузьке відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області: касовий чек має відобр...
Нарахування пені у разі самостійного подання платником податків уточнюючої звітності на занижену сум...
Виїзна зустріч робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати з підприємцями Кам’янка-Б...
Головне управління ДФС у Львівській області надає консультації щодо дій платника у разі блокування р...
Продаж заставного майна лише за згодою контролюючого органу