k2FtbBdWr1

Сучасні тенденції та виклики Євроатлантичної інтеграції: на Львівщині триває міжнародний круглий стіл

1

У суботу, 16 вересня, на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Січових Стрільців, 19) розпочався міжнародний круглий стіл “Сучасні тенденції та виклики Євроатлантичної інтеграції України”.

Захід спрямований на створення інтелектуальної платформи для обговорення сучасних аспектів та основних питань пов’язаних з євроатлантичною інтеграцією України, а також можливості обміну досвідом між українськими та польськими науковцями.

«Коли сьогодні наші хлопці зі зброєю в руках захищають наш кордон на сході України, ми тут повинні розуміти, що знання – це теж зброя. Ми повинні бути освіченими, обізнаними, аби впевнено та із готовністю зустрічати будь-які виклики сьогодення. Ми сьогодні дискутуватимемо на дуже важливу тему і дуже важливо, що за цим столом зібрались молоді люди. Наше завдання – щоб молоде покоління вчених, науковців мали змогу займатись тією справою, до якої мають хист, кожен на своєму місці. Адже країна починається з кожного із нас, – зазначив під час відкриття міжнародного круглого столу перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

У межах круглого столу провідні науковці у сфері міжнародних відносин з України та Польщі обговорять актуальні питання у галузі економіки, освіти та культури, безпеки громадян та дотримання прав людини у контексті євроатлантичної інтеграції України.

Зазначимо, організаторами Круглого столу є факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: