k2FtbBdWr1

Супровід інвестиційних проектів: у Львівській ОДА відбулась нарада з керівниками проектних організацій

1

Сьогодні, 30 серпня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулась нарада щодо супроводу інвестиційних проектів для керівників проектних організацій.

«Сьогодні на супроводі у Львівській обласній державній адміністрації – 651 проект. З них 134 – на обласному рівні, а також 517 – на районних та міських рівнях. Ідея організації цієї наради виникла у контексті нашої спільної роботи. Ми повинні підходити до усіх питань професійно, фахово і узгоджено», – наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

У межах заходу директор департаменту ДАБІ у Львівській області Роман Желих порушив питання типових помилок під час розроблення проектної документації об’єктів будівництва.

«У чому полягає спрямування наших зусиль у роботі з інвестором?  Львівська ОДА створила офіс супроводу інвестора. Також у департаменті економічної політики є управління, яке займається залученням інвестицій в область. Це дозволяє сприяти розвитку економіки та створенню нових додаткових робочих місць. Наше завдання – сприяти інвестору», – зазначила заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак.

Окрім того, т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації Оксана Ткачук ознайомила присутніх з видачею містобудівних умов та обмежень для об’єктів будівництва.

Керівник Львівської філії ДП “Укрдержбудекспертиза” порушив питання відповідності проектної документації вимогам будівельних норм і стандартів.

Також керівників проектних організацій ознайомили з врахуванням даних державного земельного кадастру при розробці містобудівної документації.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Народні депутати розглянули пропозиції щодо внесення змін до Держбюджету на 2017 рік
На Львівщині відремонтували найбільшу кількість об’єктів соціальної сфери
У 2017 році в області відкрили 10 закладів культури
«Бізнес та освіта як надія для України»: Львівська бізнес-школа УКУ святкує 10-річчя
За три місяці Головне територіальне управління юстиції організувало майже 2500 правоосвітніх заходів...
На Турківщині створили Національний парк «Бойківщина»