k2FtbBdWr1

«Світ сімейних захоплень»

08552465

 28.02.14р. у Великоколоднівському НВК в 11 класі відбувся вечір спілкування «Батьки і діти». На вечорі були присутні учні та батьки класу. Мета даного заходу  – формувати провідну національну цінність – родинність; виявляти позитивний досвід сімейного виховання; обговорити проблеми виховання.

     Класний керівник Онук І. О. вступним словом сказав: «Хотілося б, щоб цей вечір допоміг вам, шановні батьки, краще пізнати і зрозуміти наше молоде покоління, а дітям – побачити в вас люблячих, чутливих та вимогливих друзів.»

     Учні 11 класу підготували фото розповіді «Моя сім’я», зробили фотовиставку «Світ сімейних захоплень». На вечорі була проведена сімейна гра «Чи знаю я тебе», конкурс « Народна мудрість», прозвучали слова вдячності (бліцопитування), взаємний обмін запитаннями, пісні присвячені батькам.

     Батько Кріль Марії зачитав «Наказ дітям»  і урочисто передав його дітям. Щоб допомогти батькам легше знаходити спільну мову з дітьми в різних ситуаціях, одинадцятикласники підготували для батьків «Меморандум», який урочисто прочитали і зі своїми підписами передали батькам. На закінчення вечора учні класу виконали Молитву за батьків.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: