k2FtbBdWr1

Святковий концерт до Дня молоді Львівщини зібрав сотні людей

1

Львівщина разом з усією Україною відзначає День молоді. Святкування завершились масштабним концертом у парку «На валах».

На головній сцені виступив український рок-гурт «Шосте Чуття», створений у Львові, гурт «Rockoko», що грає кавери гуртів Metallica, AC/DC, Nirvana, музикує в стилі symphonicrock та instrumentalrock. Також гостей свята розважав Аркадій Войтюк, український співак у кантрі/фолк/інді стилях, фіналіст популярного співочого шоу Ікс-Фактор (The X FactorUkraine) та конкурсу «Нова хвиля», номінант музичної премії YunaAwards 2013, а ще незмінний учасник команди VIP Тернопіль.

Загалом молодь розважали впродовж цілого дня. Для наймолодших функціонувало дитяче містечко,  а також еко-бібліотека, майстер-класи та лекторій, справжній 3D принтер і робототехніка, які можна побачити в дії.

Для любителів подорожей тривав фестиваль культур та локація «Мандрівні історії». А для тих, хто завжди мріяв відчути себе скаутом, навчитись виживати в умовах дикої природи, готувати їжу в казанку, – пластове містечко.

А ще під час святкування розіграли подорож в Будапешт і Відень та інші подарунки. Зафіксувати приємні спогади з Дня молоді і миттєво отримати надруковані світлини можна було завдяки фотобоксу.

Захід організували Львівська обласна державна адміністрація спільно з громадськими організаціями області, за підтримки Міністерства молоді та спорту України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Акція «Купуй Галицьке!» в дії - за два місяці обсяг товарообороту виробників Львівщини зріс на 14 %
На Львівщині стартує молодіжний театральний тур
Президент: Армія не для того тримає фронт, щоби ворог орудував у глибокому тилу
На Львівщині порушили актуальні питання розвитку гуртових ринків в Європі
Найбільші галузі, в яких зростають чи використовуються ІТ-технології - фінанси, медіа та виробництво...
«Книгу Добра» презентували мешканцям Львівського геріатричного пансіонату