k2FtbBdWr1

СВЯТО ПИСАНКИ У ДЕРЕВЛЯНСЬКОМУ НВК

1

 

       Третій рік поспіль члени гуртка декоративно-ужиткового мистецтва ЦТДЮ, що працює  на базі Деревлянського НВК, організовують Свято української писанки. До його підготовки об’єдують свої зусилля всі учні закладу. А писанки та великодні сувеніри, виготовлені дошкільною групою під керівництвом вихователя Приставської М.В. та помічника вихователя Метельської М.М. отримали щирі подяки і гучні аплодисменти.

       Під час святкового дійства було представлено авторську мультимедійну презентацію, підготовану вчителем і керівником гуртка Івашковим В.О. Присутні дізналися багато цікавих фактів про писанки Кам’янеччини, дослідників писанки: Мирона Кордубу, Олену Кульчицьку, життя яких було пов’язане з Кам’янкою-Струмиловою.

       Гостями свята були директор районного ЦТДЮ Зоряна Сікорська та методист центру творчості Зоряна Литвин. « З вірою у добро, красу, талант – до перемоги над злом», – таким був зміст привітання учасникам свята від Зоряни Сікорської.

       Отець Володимир Котів, місцевий парох, отримав щиру вдячність за освячені паски та писанки і віночок давніх галицьких гаївок у дарунок.

        Директор Деревлянського НВК відзначила значний вклад у підготовку виставки писанок Мартинюк Василини (8 клас), Захаревич Марії (8 клас), Милінської Вікторії ( 9 клас), Зубика Юрія (9 клас), Конц Марти (4 клас), всіх дошкільнят.

       Завершенням дійства стали урочисті «Христос Воскрес!» та « Ще не вмерла України…!».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: