k2FtbBdWr1

Свято спорту «Ми – веселі дошкільнята» в Добротвірському ДНЗ № 1 «Струмочок» Кам’янка – Бузького раойну

DSC00979

23-29 червня 2014 року в Добротвірському ДНЗ № 1 «Струмочок»пройшли масові фізкультурно-спортивні заходи «Ми – веселі дошкільнята, любим бігати, стрибати, з нагоди Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету».

Участь прийняли усі діти дошкільного закладу – і малюки, і майбутні першокласники. Адже це було справжнє свято спорту. Навіть його очікування викликало у дітей позитивні емоції. Рухливі та спортивні ігри, атракціони, сюрпризи, якими була насичена програма, викликали у дітей щирий сміх, захоплення, радість.Одне із завдань дитячого садка – функціональне вдосконалення дитячого організму, підвищення його працездатності, підготовка організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища. Тому педагоги закладу всіляко сприяють оздоровленню та зміцненню дитячого організму.

В цілому заходи в дитячому садку пройшли дуже цікаво і яскраво, зі спортивним запалом, шумно і дуже весело. Під час змагань діти мали змогу показати свої фізичні здібності, витримку, чесність, вправність у виконанні фізичних рухів.

Безумовно, на святі переможених спортсменів не було, тому що перемогла дружба.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: