k2FtbBdWr1

“Свято в Прибужанах”

Л.Кравець

9 червня 2014 року директор центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Олександра Кравець взяла участь у святі з нагоди Дня захисту дітей, (яке через погодні примхи довелося перенести) в с.Прибужани. Вона  привітала місцевих жителів і подякувала Прибужанівському сільському голові Юрію Кравцю за увагу до дітей та побажала надалі працювати на благо громади.№2

Вітальне слово мав сільський голова Юрій Кравець. У своєму виступі подякував місцевим підприємцям і спонсорам, які надали подарунки і ласощі для проведення конкурсів для дітей. Із святом також  привітали дітей місцевий депутат та священик. Концертну програму підготували маленькі мешканці, які беруть участь в художній самодіяльності, за що вони були нагороджені грамотами  і подяками.  Другу частину свята – конкурси, ігри, розваги підготував районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Спеціаліст РЦСССДМ Вероніка Койда та фахівець із соціальної роботи Ольга Кашуба провели  п’ять конкурсів: малюнок на асфальті на тему: «Моє рідне село», конкурс для дорослих і дітей «Найкращі слова», найменші діточки гарно розважились у танцювальному конкурсі «танець маленьких прибужанівців». Діти активно відгадували загадки та забавлялися з повітряними кульками в грі «Мої повітряні друзі». Всього в заходах взяли участь 70 дітей.

Естафети та спортивні ігри для дітей провів вчитель фізичного виховання ЗОШ І-ІІІ степенів м. Кам»янка-Бузька Ярослав Чепак, на якого люб»язно кажуть «заслужений фізкультурник району».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: