k2FtbBdWr1

Святий отче Миколаю ти прийди до нас із раю!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Всі ми знову і заново переживаємо святкуємо найчарівніше зимове свято – День Святого Миколая. Це свято приходить на землю до кожного з нас з надією, теплом і любов’ю миром і добром. Це свято не обминуло і районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, де діти з обмеженими можливостями готувались заздалегідь. На свято прибули і гості: керівник апарату райдержадміністрації Л. Височанська, яка від влади району вручила подарунки, начальник соціального захисту населення А. Загайко, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О. Кравець, духовенство Римо-католицького обряду – пробощ В. Стахув і сестри законні.

Захід розпочався зі слів:

Ще із давніх-давніх літ  Миколая знає світ.

Він – небесний мандрівник.

Він – предобрий чарівник.

Всі учасники з тривогою декламували вірші, очікуючи Миколая. І тільки після пісні «Ой хто, хто Миколая любить?» всі діти, гості та батьки почули дзвін дзвіночка у двері і прозвучали слова Миколая:

«Дуже радий я малята,

Свято з вами зустрічати

Тож співайте і танцюйте,

Веселіться, не нудьгуйте.»

Діти яскраво продемонстрували свої успіхи, брали участь у цікавих рухливих іграх «Повтори рух Миколая» , «Донеси сніжку»,  «Склади портрет Миколая». А щоб швидше отримати подарунки, про які подбали ПП «Золотий ключик» та  «Світоч» за які сердечно дякуємо, кидали сніжками у мішок.

Не забули про наших діток і спонсори: ПП Дудар І.А., яка подарувала електричний бойлер, ТзоВ «Львів-Пак» на чолі з  п. Кравчуком А., який подарував штучну ялинку, дидактичний матеріал, іграшки аж цілий мішок! Низький уклін цим людям!

У теплій атмосфері прийшов час і прощатись із Миколаєм, який пообіцяв через рік прийти і чемним діткам подарунки принести! На закінчення свята директор РЦСРДІ п. Корнілейко Н.І. звернулась до всіх з вітанням:

Ми ще раз вітаємо усіх зі святом!

Зичимо здоров’я й радості багато!

Нехай Миколай обдаровує всіх теплотою,

Ласкою і добротою!

Щастя дає нашому роду- Украінському народу!


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: