k2FtbBdWr1

Ситуація з АЧС на Львівщині контрольована – результати заходів із протидії африканської чуми свиней

1

На Львівщині посилили заходи безпеки у зв’язку з виявленням в сусідніх областях, зокрема на Закарпатті, випадків захворювання на африканську чуму свиней. Представники Національної поліції та Держпродспоживслужби області виставили цілодобові пости для контролю та нагляду за переміщенням живих тварин, сировини та продукції тваринного походження, а також спеціалізованих транспортних засобів пристосованих для перевезення тварин на предмет дотримання ветеринарно-санітарних вимог.

Відтак за перший тиждень вересня працівники постів оглянули 3608 одиниць автотранспорту.

Із 3608 оглянутих одиниць транспорту, 68 – перевозили 2847 тварин та 9.6 тонн продукції тваринного походження. Власники 21 транспортного засобу не надали під час перевірки необхідні  документи та були повернені працівниками поліції у зворотньому напрямку.

Окрім цього з метою запобігання розповсюдження вірусу працівники постів продезінфікували 68 транспортних засобів, які перевозили тварин та продукцію тваринного походження.

Нагадаємо, що зазначені пости виставлені на автотрасах, що ведуть із Закарпатської та Івано-Франківської областей Ужгород-Львів, Івано-Франківськ-Львів, Чоп-Київ.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: