k2FtbBdWr1

Техніка АТО. Новітній “Кентавр” на допомогу українському війську

0

“Кентавр”– під таким шифром захований новий задум “Дослідно-проектного інституту кораблебудування”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”. Українським військовим представили проект новітнього десантно-штурмового катера.

Новітня розробка миколаївських суднобудівників здатна значно посилити українські ВМС та протистояти сучасним викликам. У порівнянні з іноземними аналогами, “Кентавр” матиме найбільші розміри, місткість десанту та дальність плавання, але при цьому він не поступається їм у швидкості. Катер також виготовлений зі сталі, що значно підвищить їхню захищеність.

Експлуатація новітніх “Кентаврів” передбачена не лише у морі, а й в артеріях річок, де багато рослинності. Тож фахівці ДП “Дослідно-проектний інститут кораблебудування” сховали гвинти у спеціальні тунелі, що дозволяють зберегти їх цілісність.

Передбачили і можливі трансформації десантно-штурмового “Кентавра” для інших потреб військових: в катер спеціального призначення або ж в катер вогневої підтримки, оснастивши його модифікованою системою “Град”.

За інформацією прес-служби ДК “Укроборонпром”


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині реорганізовують протитуберкульозну службу: вивільнені приміщення планують виставити на ...
Місцеві бюджети району - перевиконано
У найважчі часи ми можемо вистояти тільки в єдності і любові
Щодо проведення табору «Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Звитяга-2018»
Володимир Кирилич працював з питань надходжень до бюджету
Забезпечено виплату заробітної плати за І половину місяця в бюджетних установах соціально-культурної...