k2FtbBdWr1

Техніка АТО. Тест-драйв нового броньованого автомобіля “Козак-2”

1

Українські прикордонники випробували новий броньований автомобіль “Козак-2”,  створений науково-виробничим об’єднанням “Практика”.

Голова Держприкордонслужби генерал-лейтенант Віктор Назаренко особисто провів тест-драйв броньованого автомобіля та високо оцінив нові можливості бронемашини. Авто у подальшому зможе значно посилити прикордонні підрозділи, що виконують бойові завдання в зоні проведення АТО та смузі безпеки вздовж лінії розмежування.  

Багатоцільовий тактичний автомобіль “Козак-2” добре захищений не лише від обстрілу зі стрілецької зброї, але й від вибуху міни. Він поєднує у собі високу мобільність і достатній рівень захищеності.

Завдяки своїй універсальній конструкції, автомобіль “Козак-2” можна переобладнати для перевезення бойових підрозділів, розвідки та патрулювання, вогневої підтримки, зв’язку та координації дій а також для евакуації поранених та підвозу вантажів та палива. Запас ходу у броньовика – 1000 кілометрів. Також “Козак-2” комплектується туреллю, на яку можна встановити кулемет калібру 7,62 та 12,7, або автоматичний гранатомет. До того ж бронеавтомобіль має V-подібне днище, колеса, обладнані спеціальною системою “run-flat” для руху на пробитих шинах, спеціальне броньоване скління салону з вмонтованими бійницями (власного виробництва компанії “Практика”), протимінні сидіння, кондиціонер, прилад радіаційної розвідки, висувну оглядову камеру з тепловізором та висувний радіолокатор. Український “Козак-2” може перевозити до 15 осіб.

Варто зазначити, що й ціна на вітчизняні бронемашини значно нижча від закордонних аналогів.

На завершення заходу прикордонники та представники науково-виробничого об’єднання “Практика” обговорили умови замовлення та комплектації цих новітніх броньованих автомобілів для потреб прикордонного відомства.

За матеріалами Державної прикордонної служби України


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: