k2FtbBdWr1

“Толерантність – це мистецтво жити у світі таких не схожих людей та ідей”

1

У листопаді ми відзначаємо низку дат, які засвідчують нашу державницьку позицію, гідність, свободу, демократію і незалежність. Так, цими днями вихованці 2 курсу Кам”янка-Бузького ВПУ №71 провели тематичний захід з нагоди Міжнародного дня толерантності. Його підготувала і була ведучою бібліотекар Оксана Крупа. До юнаків та дівчат також завітали заступник голови райдержадміністрації Михайло Мазяр, заступники директора училища Любов Коземко та Марія Кармазин.

-Ми повинні навчитися з повагою ставитися до себе і до інших. Історія вчить нас, що може бути, якщо ми будемо порушувати оцю базову засаду будь-якого демократичного суспільства. Рано чи пізно все може вибухнути і статися те, що відбулося у нашій країні. Хочу, щоби кожен з вас виніс з цього уроку основну науку, що це не просто так в черговий раз ми говоримо про основні принципи поведінки, толерантності, а це важливі засади країни, народу, суспільства, родини, – звернувся до учнів Михайло Мазяр. Адже «толерантність – це те, що робить можливим досягнення миру та веде від культури війни до культури миру».

Оксана Крупа розповіла, що 16 листопада  за рішенням ЮНЕСКО у всьому світі відзначають Міжнародний день толерантності. Його запровадили ще у 1995 році. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості, основний з них, що всі люди на землі – рівні, незалежно від віросповідання, етнічної, політичної, гендерної приналежності. Оксана Василівна провела з учнями цікаві конкурси. Молодь визначила, що толерантність – це милосердя, доброта душі, повага, дружба, терпимість… Найбільш активними були Олег Рудник, Галина Лапка, Марія Гасюк, Василь Грицків, Богдан Кривцун.1

Кам”янка-Бузьке ВПУ №71 – навчальний заклад, в якому на високому рівні проводяться виховні заходи. Особливо варто відзначити патріотичне виховання. Біля входу у бібліотеку є куток новітніх Герої – світлини 5-ти випускників, які загинули в АТО. Поруч – великий стенд зі світлинами випускників-учасників бойових дій в АТО. Багатою є і експозиція музею.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині упродовж півріччя витратили 3,2 мільйона гривень на протипаводкові роботи
На Львівщині перевірять фаховість директорів шкіл, де медалісти не підтвердили своїх знань
Мешканців Львівщини закликають припинити спалювати стерню
Львівщини представила свій потенціал на україно-китайському бізнес-форумі
Відбулось засідання спостережної комісії при райдержадміністрації
Олег Синютка, голова Львівської облдержадміністрації: Шлях монетизації пільг пройшли всі європейські...