k2FtbBdWr1

Торгова місія до Федеративної республіки Нігерія та Республіки Гана

Інформуємо про те, що Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 18 по 24 березня 2018 р. заплановано проведення торгової місії до Федеративної республіки Нігерія (м. Абуджа, м. Лагос) та Республіки Гана (м. Аккра) під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Н. Я. Микольської.

Основною метою місії є вивчення системи експортно-імпортних відносин, торгівельних бар’єрів і законодавчих особливостей вказаних країн, а також ознайомлення з веденням господарської і торгової діяльності на місцевому рівні.

В рамках програми торгової місії плануються наступні заходи:

–   проведення зустрічей з представниками державних інституцій та установ Нігерії та Гани;

–   проведення зустрічей з представниками торгово-промислових палат

м. Абуджа та м. Лагос (Нігерія), м. Аккра (Гана);

–        освітні заходи щодо особливостей ведення бізнесу в Нігерії та Гані. Аналітичні матеріали щодо ринків Нігерії та Гани, інформація про українські товари з найбільшим експортним потенціалом та переліки заборонених до імпорту у вказані країни товарів доступні за наступними посиланнями:

– огляд ринку Нігерії: https://epo.org.ua/country-profile-nigeria/

– огляд ринку Гани: https://epo.org.ua/country-profile-ghana/

Реєстрація компаній до участі у торговій місії відкрита до 31 січня 2018 р. за посиланням: https://goo.gl/ZVqM2n

Контактна особа в Офісі з просування експорту при Мінекономрозвитку: Марія Шевчук, тел: 067-828-20-35, електронна пошта: mshevchuk@epo.org.ua.

Враховуючи викладене, просимо проінформувати в установленому порядку зацікавлені вітчизняні підприємства щодо можливості участі у зазначеній торговій місії. У разі зацікавленості підприємств просимо повідомити департамент економічної політики облдержадміністрації на e-mail: loda.export@gmail.com.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: