k2FtbBdWr1

Торговий центр “Форум Львів” відкриють у вересні

8

У п’ятницю, 7 серпня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка оглянув завершальний етап будівництва торгового центру “Форум Львів”. Відкрити ТЦ “Форум Львів” планують наприкінці вересня. Працюватиме у ньому понад тисяча осіб.

“Це не просто торговий центр, не лише якісна будівля чи навіть нові робочі місця, – наголосив керівник Львівщини. – Насправді “Форум Львів” є символом того, що інвестор вірить в Україну, інвестор приходить в Україну. Ми конкретними справами демонструємо, що Україна відроджується і вона буде багатою та заможною”.

Локальний партнер проекту, директор ТзОВ “Галерея Центр” Володимир Женчак зазначив, що до відкриття буде повністю відновлено сквер перед торговим центром, а для маленьких львів’ян створено сучасний дитячий майданчик. Крім того, в серпні пофарбують фасади будівель на вулиці Під Дубом.

“Ми активно співпрацюємо з владою міста та області. Прикладами такої співпраці є реконструкція вулиці Куліша, створення велосипедних доріжок, реконструкція прилеглих до проекту вулиць, повна модернізація кругового перехрестя на вулиці Джерельній та оновлення всіх комунікацій у цій зоні”, – сказав інвестор проекту, директор ТОВ “Мульті Юкрейн” Гавайн Мінкс. Також він розповів, що на території торгового центру “Форум Львів” працюватиме великий підземний паркінг.

Довідка:

“Форум Львів” стане першим торговим центром в Україні, що буде сертифікований відповідно до стандартів BREEAM – який є одним з найвідоміших і найбільш поширених методів оцінки екологічної ефективності будівель. BREEAM визначає стандарти сталого проектування і будівництва, і дає можливість порівнювати різні будівлі за рівнем їх впливу на навколишнє середовище. Проект фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та UniCredit.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: