k2FtbBdWr1

Торік на Львівщині для 87 дітей–сиріт придбали житло

1

На Львівщині власними домівками у 2018 році забезпечили 87 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у 2017 – 59, 2016 – 73, 2015 – 36

Про це повідомив сьогодні під час звіту начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

“Торік з державного бюджету виділили майже 13, 5 млн гривень для забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з числа сиріт, а також 7 млн гривень з обласного бюджету. Ми придбали за кошти з державного бюджету 21 об’єкт для 28 дітей. За кошти місцевого бюджету купили 21 об’єкт для 45 дітей”,  – зазначив Володимир Лис.

Також Володимир Лис зазначив, що торік створили 1 дитячий будинок сімейного типу, у який влаштували 5 дітей -сиріт та позбавлених батьківського піклування.

За словами начальника Служби у справах дітей Львівської ОДА ще 14 дітей отримали житло за кошти міських та районних бюджетів.

“Без фінансування обласного та державного бюджетів придбали житло у Сокальському, Яворівському, Бродівському районах та м. Львові”,– додав Володимир Лис.

Окрім того Володимир Лис наголосив, що за кошти державного бюджету розпочали будівництво малого групового будинку  у Яворівському районі.

“У будинку зможуть проживати до 10 дітей з числа осіб позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт, які мають інвалідність”, – додав Володимир Лис.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині стартувала профілактична кампанія щодо виявлення хворих на ВІЛ/СНІД
Прем'єр-міністр мешканцям Львова: Ніхто не залишать вас один на один з проблемою утилізації сміття
На Пустомитівщині відбудеться фестиваль «Гомін Лемківщини»
У Жидачеві збудували захисну дамбу протяжністю більше кілометра
У Львівській ОДА відбувся круглий стіл щодо розвитку гідроенергетики в області
Аграрії Львівщини можуть скористатись програмами підтримки з державного та обласного бюджетів