k2FtbBdWr1

Торік на Львівщині реалізували 24 проекти із зовнішнього освітлення населених пунктів

1

У 2017 році, у межах Програми зовнішнього освітлення у Львівській області на 2017-20 роки, реалізували 24 проекти. Зокрема, замінили та встановили 3049 енергозберігаючих світильників на понад 100 км мереж зовнішнього освітлення. Про це сьогодні, 29 січня, під час звіту, розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

«83% від проведених робіт це реконструкція, 17% – будівництво. Обсяг фінансування склав 14 млн 143 тисячі гривень. 72,4% фінансування – це обласний бюджет, 27,5% – міський, 21,8% – інші залучені кошти», – зазначив Назарій Романчук.

Нагадаємо, що у січні в межах реалізації Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017 – 2020 роки Львівська облдержадміністрація розпочала відбір інвестиційних проектів. Конкурс триватиме до 2 лютого.

Для участі у відборі органи місцевого самоврядування подають проекти щодо будівництва та реконструкції об’єктів зовнішнього освітлення населених пунктів.

Проекти, які подають на конкурс, повинні реалізовуватися в сільських та селищних населених пунктах області та відповідати кошторисній вартості від 400,0 тис грн до 1200,0 тис гривень.

Обов’язковою умовою конкурсу є співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел з урахуванням індексу податкоспроможності території, до якої належить населений пункт, у такому співвідношенні: до 0,5 включно – 10 % до коштів обласного бюджету; від 0,51 до 0,8 включно – 20 % до коштів обласного бюджету; від 0,81 до 1,0 – 30 % до коштів обласного бюджету; більше 1,0 – 40 % до коштів обласного бюджету.

Детальніше щодо умов конкурсу за посиланням.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина вшанувала пам’ять жертв розстрілів, в’язнів тюрем Західної України
На Львівщині відбулась ротація військових інструкторів ЗС США JMTG-U, які залучені до підготовки під...
На Дрогобиччині тривають роботи з асфальтування автомобільної дороги
Для дітей та молоді з інвалідністю організують фестиваль
У Львові відбудеться конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака
Президент України назвав низку першочергових завдань у галузі будівництва доріг