k2FtbBdWr1

Торік промисловість Львівщини зросла на понад 5 %

DSC_0288_1549454745_613x407.645_3_0

Упродовж останніх років промисловість Львівщини демонструє добрі темпи зростання. Зокрема, у порівнянні з 2014 роком у 2018 році промисловість Львівщини зросла на понад 5 %. Про це сьогодні, 6 лютого, під час звіту, розповіла заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Марта Бухтіярова.

«Валовий регіональний продукт з 2016 року поступово зростає, зростають капітальні інвестиції, обсяги промислового виробництва, заробітна плата. Якщо порівнювати 2018 рік з 2014 роком то промисловості загалом не тільки вдалось відновити темпи свого зростання, але й піднятися на 5,2 %»,- зазначила Марта Бухтіярова.

Зокрема фармація зросла на 74,1%, деревообробка + 21,7%, гумові та неметалеві вироби + 19,7%, металургія + 18,7%, текстильна + 15,8%,  харчова +14,8%, енергетика +14,5,  машинобудування + 4,3%.

Для розвитку промисловості торік в області створили Львівський промисловий ХАБ. У структурі ХАБУ – Центр аналітичного забезпечення та промислові кластери.

«Це 8 промислових кластерів: машинобудування, легка промисловість, деревообробна галузь, будівельна, поліграфічна індустрії, приладобудування, металообробка, меблеве виробництво. Торік ми залучили до роботи в цих кластерах 70 підприємств, забезпечили їх планами роботи на цей рік та скоординували їхню діяльність в подальшому»,- зазначила Марта Бухтіярова.

У планах – продовження і розширення діяльності кластерів, реєстрація на Міжнародній кластерній платформі , кооперація між кластерами, зменшенні регулювань, законодавці ініціативи від промисловців.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Турківщині тривають Шості Бойківські фестини
Економіка, культура, медицина - Львівщина співпрацюватиме з Литовською Республікою
На соціальну підтримку учасників АТО – понад 260 тисяч гривень
В межах Міжнародного економічного форуму розглянуть нову промислову політику України
Впродовж січня музеї області відвідали понад три тисячі дітей
Церква – це те, що єднає нас усіх, - Маркіян Мальський під час відзначення 30-річчя ІІІ відродження ...