k2FtbBdWr1

Торік в області придбали житло для 73 дітей-сиріт

1

У 2018 році 73 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа отримали 42 квартири за кошти державного та обласного бюджетів. Про це інформують у службі у справах дітей Львівської ОДА.

Житло придбали на умовах співфінансування з обласного, державного та місцевого бюджетів для сиріт у Буському, Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Перемишлянському, Пустомитівському, Радехівському, Сколівському, Сокальському, Старосамбірському, Стрийському, Яворівському, Городоцькому, Дрогобицькому районах, містах Львові, Дрогобичі, Бориславі, Трускавці, Тростянецькій, Славській та Новострілищанській ОТГ.сяч грн, з них понад 8 млн грн виділили з державного бюджету, та майже 7 млн грн – з обласного.

Додамо, що цьогоріч на реалізацію регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області передбачили за  спеціальним  фондом  7 млн грн.

Окрім того видатки за рахунок субвенції з державного бюджету обласному бюджету запланували за загальним фондом в сумі 16 млн 563 тис грн на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У 2014 році на Львівщині проведено 1152 профілактичних рейди "Вокзал" та "Діти вулиці...
Львівщина налагоджує співробітництво в економічній сфері із Республікою Білорусь
«Через кілька років ми будемо мислити не категоріями країн, а категоріями агломерацій», - Роман Мати...
На Львівщині перевірили квест-кімнати
В області відкрили перший Центр оформлення документів Державної міграційної служби
Велике будівництво: на Львівщині активно триває ремонт на автомобільній дорозі Східниця-Пісочна