k2FtbBdWr1

Торік в області субсидію отримали майже 460 тисяч сімей

1

За опалювальний період 2017-2018 року станом на травень субсидію отримали майже 460 тисяч родин що  становить майже 56 %  усього населення області. За підсумками неопалювального періоду та початку опалювального станом на січень  – майже 200 тис осіб.

Про це повідомила сьогодні під час звіту директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

“Станом на сьогодні субсидію отримують понад 202 тисячі осіб, що становить майже 25 %. усього населення області. На сьогодні потрібно підтримувати людей, які дійсно цього потребують”,  – зазначила Наталія Кузяк.

За її словами, також торік 151 тисяча родин отримала різноманітні соціальні виплати, спрямовані на підтримку виховання дітей, а також допомогу отримали 65 тисяч малозабезпечених сімей.

Окрім того, Наталія Кузяк зазначила, що Львівська область  торік одержала 8887 пакунків малюка.

Пакунок малюка» безкоштовно надають породіллі у межах дії постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» та покликаний допомогти українським родинам забезпечити новонароджених найнеобхіднішими і високоякісними речами”, – зазначила Наталія Кузяк.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Взаємодія задля перемоги»: у Львівській ОДА навчають залучати ресурси для проектів
Графік змагань учасників з Львівщини в складі збірної команди України в Іграх Нескорених-2017
Рейтинг районів Львівщини – найкращі Кам’янка-Бузький, Городоцький, Пустомитівський
Звернення Президента до українських добровольців - патріотів України
Перепрошую, що дав обіцянку про швидке завершення АТО. Із самого початку потрібно було націлити усіх...
144 одиниці техніки очищують від снігу автомобільні шляхи Львівщини