k2FtbBdWr1

Триває другий епап розробки інтегрованої стратегії просторового розвитку територій вздовж україно-польського кордону

1

У межах старту на Львівщині Осіннього Будівельного форуму відбулась науково-практична конференція «Інтегрована стратегія просторового розвитку територій вздовж державного кордону України та Польщі».

Участь у заході взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.

«Сьогодні ми розглядаємо другий етап розробки цього проєкту, який охоплює три Західні області і є одним із найважливіших на теренах Львівщини щодо просторового розвитку прикордонних територій.  Основною ціллю якого є розробка єдиної узгодженої українсько-польської стратегії просторового розвитку регіонів, які прилягають до українсько-польського кордону. Я би хотів, щоб ми, розпочавши цей другий етап, продовжували активно працювати задля вдалого завершення та реалізації усіх ініціатив», – зазначив Юрій Холод.

Зокрема, проєкт охоплює територію трьох областей України: Львівської, Волинської та Закарпатської.

Нагадаємо, що перший етап розроблення проєкту відбувся навесні, а завершити другий планують до кінця 2019 року. Третій та четвертий етапи відбудуться у Волинській та Закарпатській областях.

Заступник директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації Оксана Ткачук повідомила присутніх про те, що проєкт ляже в основу схеми планування території Львівської області та надалі стане основною стратегією у розвитку прикордонних територій.

Серед завдань також обґрунтування розміщення на території прикордонного регіону нових індустріальних парків, технопарків, логістичних центрів, інших територіальних форм економічного розвитку, а також обґрунтування розвитку туризму та рекреації у прикордонному регіоні та визначення ключових заходів з охорони навколишнього середовища тощо.

Інтегрована стратегія просторового розвитку територій вздовж державного кордону України та Польщі покликана підвищити інвестиційний потенціал та надати нові можливості для економічного розвитку.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Кіно просто неба: стрічка "Жива" зібрала понад три сотні глядачів
У День Незалежності біля пам’ятника Шевченку створять велике панно із пазлів
На Львівщині відкрили реконструйований Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення
1 млн 300 тис гривень – на заходи з національно-патріотичного виховання дітей та молоді області
Громади Львівщини та Нижної Саксонії напрацьовуватимуть спільні проекти розвитку
На збереження культурної спадщини Львівщини виділять понад 21 млн гривень (ВІДЕО)