k2FtbBdWr1

Триває конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства

1

У департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА триває конкурс з визначення проектів у галузі сімейної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Проекти, що подають для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:

Підвищення в суспільстві престижу сім’ї, утвердження пріоритетності сімейних цінностей;

Запобігання торгівлі людьми, її первинна профілактика.

Конкурсна пропозиція складається державною мовою та має містити:

1)заяву про участь у конкурсі за формою встановленого зразка, за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим печаткою інституту (у разі наявності);

2) копії свідоцтва про реєстрацію громадської організації, статуту (положення), скріплені печаткою (у разі наявності);

3) копію документа, виданого територіальним органом ДФС не раніше ніж за 30 днів до дати оголошення проведення конкурсу, що підтверджує включення (на момент подання конкурсної пропозиції) інституту громадянського суспільства до Реєстру неприбуткових установ та організацій;

4) опис проекту та кошторис витрат, необхідних для реалізації проекту, за формою встановленого зразка;

5) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);

6) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення, інформація щодо наявності бюджетних правопорушень протягом останніх  двох років.

Загальний обсяг фінансування Конкурсу становить 150,0 тис грн.

Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проекту становить 75% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програми та не може перевищувати 25 тис грн.

Рівень виконання проекту (заходу) повинен бути обласний. Обласний рівень виконання проекту (заходу) – провадження проектної діяльності у більш як половині районів області та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини районів області.

Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення проведення конкурсу.

Конкурсні пропозиції приймають з 7 лютого до 12 березня 2018 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 9-00 до 18-00 год. за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, каб. 113.

Контактний телефон (032) 255-47-96, e-mail: simploda@gmail.com.

Конкурс проводиться до 2 квітня 2018 року.

Із повним текстом оголошення можна ознайомитися тут.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Творчі колективи Луганщини візьмуть участь у різдвяних заходах
Громадськість запрошують долучитись до формування складу Координаційної ради з питань сприяння розви...
Президент підписав Закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»
Вітання учасникам та організаторам 25-го Форуму видавців у Львові
На Львівщині відбулись навчання для майбутніх прийомних батьків
У Великих Мостах понад 400 прикордонників-строковиків присягнули на вірність українському народу