k2FtbBdWr1

Триває прийом заявок на здобуття обласної премії

_1599039033_613x321.18547140649_3_0_nw

До 1 жовтня 2020 року триває прийом заявок щодо подання кандидатур на здобуття обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури.

На здобуття обласної премії подають нові оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.  Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найбільш престижною творчою відзнакою у Львівській області.

Заявки необхідно подавати до департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 14, каб. №35; телефони для довідок: 2612593, 2612227.

Премія присуджується щорічно.

1. Мистецтвознавство і культурологія – імені Святослава Гординського (історія і теорія образотворчого, декоративно-ужиткового, народного мистецтва, історія і теорія музики).

2. Музейна справа  – імені Іларіона та Віри Свєнціцьких (знакові концептуальні виставки, експозиції).

3. Збереження культурної спадщини – імені Бориса Возницького (комплексне збереження і реставрація пам’яток).

4. Поезія – імені Маркіяна Шашкевича (збірки поезії).

5. Проза – імені Богдана Лепкого (прозові твори).

6. Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади – імені Михайла Возняка (літературознавство, критика, переклади).

7. Драматургія, театральне мистецтво – імені Бориса Романицького (театральні вистави, режисерські, сценографічні, акторські роботи, оперні партії, написання драматичних творів).

8. Журналістика та публіцистика – імені В’ячеслава Чорновола (журналістика і публіцистика).

9. Музичне мистецтво – імені Станіслава Людкевича (оперні, балетні, симфонічні, камерно-інструментальні твори, концертні програми, авторські виступи, диригування).

10. Образотворче мистецтво – імені Івана Труша (живопис, графіка, скульптура, монументальне мистецтво).

11. Декоративно-ужиткове мистецтво – імені Зеновія Флінти (кераміка, художнє скло, метал, різьба, обробка дерева, ткацтво, художні прикраси).

12. Народна творчість – імені Анатолія Вахнянина (народне мистецтво, фольклорні колективи).

13. Дизайн – імені Олени Кульчицької (дизайн  середовища, графічний дизайн, предметний дизайн).

14. Архітектура – імені Івана Левинського (практичні і теоретичні досягнення в галузі сучасної архітектури).

15. Фотомистецтво – імені Василя Пилип’юка (практичні і теоретичні досягнення в галузі сучасного фотомистецтва).

16. Скульптура – імені Івана Севери (практичні й теоретичні досягнення в галузі монументальної і станкової скульптури).


Розповісти у соціальних мережах



Ще більше новин:

Понад 17 млн гривень – на будівництво та реконструкцію освітніх закладів
На Львівщині відбудеться ІІІ Міжнародний молодіжний фестиваль «Фольклорний передзвін»
Дякую за підтримку України у протидії російському агресору – Президент про рішення послів країн ЄС щ...
На Львівщині стартував Форум партнерства
Для представників бюджетних установ організували семінар з енергоефективності
Мешканців області закликають перевірити димоходи та вентиляційні канали до початку опалювального сез...